Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta

Wioska Internetowa

Dzięki projektowi „Wioska Internetowa – Kształcenie na odległość na terenach wiejskich” współfinansowanemu ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapewniamy NIEODPŁATNIE stały dostęp do 10 komputerów i Internetu.

Czytaj więcej...

Gminna Biblioteka Publiczna w Srokowie

Oferujemy bogaty księgozbiór podręczny oraz literaturę popularno-naukową.
Posiadamy lektury do szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz podręczniki dla osób studiujących.

Wolny dostęp do półek jest dogodną dla czytelników formą korzystania z księgozbioru biblioteki, który liczy 20023 książek (stan na koniec 2014r.).

Proponujemy także bardzo szeroki wybór literatury pięknej dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także audiobooki i książki ze specjalną dużą czcionką dla osób, które chcą dać odpocząć swoim oczom podczas czytania.

Księgozbiór biblioteki jest stale uzupełniany o nowości wydawnicze.

Do biblioteki prenumerujemy 13 tytułów czasopism, które udostępniamy na miejscu lub wypożyczamy do domu.

Czytaj więcej...

Pracownia taneczna

Pracownia taneczna czynna jest w środy i czwartki. Działają dwie grupy taneczne, które przygotowują układy ale również zapoznają się z różnymi formami tańca. Grupy taneczne swoimi układami uatrakcyjniają uroczystości okolicznościowe organizowane przez GOK w Srokowie.

Czytaj więcej...