Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta

Wioska Internetowa

Dzięki projektowi „Wioska Internetowa – Kształcenie na odległość na terenach wiejskich” współfinansowanemu ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapewniamy NIEODPŁATNIE stały dostęp do 10 komputerów i Internetu.

Czytaj więcej...

Gminna Biblioteka Publiczna w Srokowie

Oferujemy bogaty księgozbiór podręczny oraz literaturę popularno-naukową.
Posiadamy lektury do szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz podręczniki dla osób studiujących.

Wolny dostęp do półek jest dogodną dla czytelników formą korzystania z księgozbioru biblioteki, który liczy 20023 książek (stan na koniec 2014r.).

Proponujemy także bardzo szeroki wybór literatury pięknej dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także audiobooki i książki ze specjalną dużą czcionką dla osób, które chcą dać odpocząć swoim oczom podczas czytania.

Księgozbiór biblioteki jest stale uzupełniany o nowości wydawnicze.

Do biblioteki prenumerujemy 13 tytułów czasopism, które udostępniamy na miejscu lub wypożyczamy do domu.

Czytaj więcej...

Pracownia plastyczna

Pracownia plastyczna czynna jest od poniedziałku do piątku. Zajęcia odbywają się w małych 5-cio, 6-cio osobowych grupach. Dzieci poznają różne techniki plastyczne, zapoznają się z różnymi formami rękodzieła ; haft matematyczny, decupage, makrama.

Pracownia w okresach przedświątecznych organizuje dodatkowe spotkania dla chętnych mieszkańców, na których powstają dekoracje świąteczne. Zajęcia te cieszą się powodzeniem zarówno u dorosłych jak i u dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...