Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona główna

Tego jeszcze w Srokowie nie było!

Jesteś znudzony tradycyjnym spędzaniem wolnego czasu przed komputerem czy telewizorem?! Brakuje Ci pomysłu na ciekawe zajęcie?! Klub Gier Planszowych w Srokowie znalazł sposób i wyszedł naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

 Od kilku miesięcy zapaleńcy i sympatycy tej formy spędzenia wolnego czasu spotykają się regularnie w GOK Srokowo i bawią się grając w gry „karcianki i planszówki” całymi rodzinami.
W ostatni weekend (24-26 lipca) członkowie Srokowskiego Klubu Planszowego „ Zawsze wygrani” przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Srokowie zorganizowali Konwent gier planszowych. W turnieju wziąć mógł udział każdy od lat 3 do…. .
Emocje, świetna zabawa, rywalizacja, przyjemność... wszystko to było podczas spotkania entuzjastów gier planszowych. Do stolików zasiadły całe rodziny w związku z czym nie zabrakło emocji i wrażeń( bo jak tu ograć własne dziecko?). Podczas spotkania liczba uczestników była naprawdę duża, kilkadziesiąt osób rywalizowało ze sobą o tytuł Mistrza. Nawet najbardziej wymagający uczestnicy mogli znaleźć dla siebie coś odpowiedniego i zasiąść do gry.
O turnieju (okiem obserwatora ) najkrócej można napisać;
100% świetnej zabawy
100% przyjemności
100% rywalizacji
Sponsorami turnieju byli REBEL.PL oraz Nadleśnictwo Srokowo.
Dziękujemy sponsorom, członkom Klubu „ Zawsze wygrani” i uczestnikom.