Kiermasz Mikołajkowy

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj

Kolejny raz odbył się Srokowski Kiermasz Mikołajkowy. Prace wykonane przez dzieci i rodziców, na cel charytatywny, wystawili uczniowie Szkoły Podstawowej w Srokowie oraz stypendyści Srokowskiego Stowarzyszenia " Sukces Każdego Dziecka". Swoje prace wystawili również Świetlice Wiejskie, Koła Gospodyń Wiejskich oraz indywidualni twórcy. Ozdoby i pierniki cieszyły się dużym powodzeniem. Podczas Kiermaszu wręczono nagrody dla Laureatów Konkursu Plastycznego o tematyce świątecznej. Nagrody wręczył Wójt Gminy Srokowo i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Srokowie.  Dziękujemy wystawcom i kupującym.  Dziękujemy dzieciom i młodzieży za wykonanie prac na kiermasz oraz prac konkursowych. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli  i rodziców za zachęcenie dzieci do udziału w konkursie.

g