Wakacje ! Wakacje !

Propozycja spędzenia wakacji z GOK w Srokowie

Atrakcje nieodpłatne;

23 czerwca - Oficjalne rozpoczęcie wakacji

13 lipca – Srokowski Festyn Wakacyjny (Dni Srokowa) - planujemy wiele atrakcji dla dzieci m.in. dmuchane zjeżdżalnie, teatrzyk, gry i zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy z postaciami z bajek

4 sierpnia - Spartakiada lekkoatletyczna – boiska Orlik
11 sierpnia – Rajd Rowerowy i ognisko rodzinne – parking w Osikowie

31 sierpnia - Zakończenie wakacji

Atrakcje częściowo odpłatne ( bilety wstępu)

18 lipca -Wyjazd do kina w Kętrzynie.

25 lipca - Wyjazd do Wioski Indiańskiej koło Giżycka ( 3 godz. zabawa w wiosce, poznanie zwyczajów , zabaw i tradycji indiańskich – 15 zł od osoby) połączone ze zwiedzeniem kilku miejsc w mieście m.in. most obrotowy, twierdza Boyen.

1 sierpnia - Wyjazd do Gołdapi – zwiedzanie tężni, wizyta w parku linowym, spacer do kawiarni obrotowej

8 sierpnia - Zwiedzanie miasteczka westernowego w Mrągowie, 1.5 godz. zabawa, 10 zł od osoby, w tym:

- zwiedzanie miasteczka z animatorem

– pokaz tańca country

– nauka tańca country

– scenka rodzajowa rodem z Dzikiego zachodu

– mini zoo – karmienie zwierząt – (5 zł woreczek z karmą)

22 sierpnia - Rejs statkiem z portu w Giżycku - trasa „Łabędzi szlak” 1.5 rejs 20.00 zł od osoby.

27 sierpnia - Wyjazd do parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie.

GOK -   poniedziałek – piątek + wyjazdy z dziećmi

Biblioteka -   poniedziałek – piątek

Boisko „Orlik” -   wtorek - niedziela

Zajęcia w bibliotece, sportowe, muzyczne i plastyczne uzależnione będą od urlopów pracowników. Szczegóły na plakatach.