Pamiętajmy!

W Srokowie uczciliśmy rocznicę śmierci Św. Jana Pawła     Znalezione obrazy dla zapytania biało żółty bukiet

Już od wielu lat Gminny Ośrodek Kultury oddaje cześć Św. Janowi Pawłowi II

Wczoraj 2 kwietnia dzieci, młodzież i seniorzy działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Srokowie, zaśpiewali dla Św. Jana Pawła II. Koncert przygotowany przez panią Barbarę, rozbrzmiewał pięknymi pieśniami „chwytając” za serce wszystkich uczestników. Chórowi akompaniowały dzieci i młodzież grający na ukulele, gitarach i organach.
     Pani Barbara ze swoim chórem stworzyła piękny przekaz, w którym uczestniczyły kilkuletnie maluszki, dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorzy.

zdj. Michalina L